Licencovaný NARKS maklér

Predaj nových bytov v Stupave

65.600,- € s DPH - 130.175,- € podľa veľkosti
Stupava
Byty
1 a viac izbový
áno
nie
nie
áno
možnosť zakúpenia garážového alebo vonkajšieho státia
novostavba

Ak túžite po príjemnom a pokojnom bývaní v malebnom mestečku Stupava, len na skok od hlavného mesta Bratislavy, využite našu predkolaudačnú ponuku bytov v polyfunkčnom komplexe STUPAVA - PANSKÉ a vyberte si z ponuky posledných voľných bytov.

V prípade, že si byt zarezervujete už teraz, máte mimoriadnu príležitosť získať byt v prevedení štandardu za cenu holobytu !

V ponuke sú ešte 4 2-izbové byty s balkónom a sedem 3-izbových bytov s balkónom. Ku každému bytu prislúcha aj pivničná kobka. Pre komfortné parkovanie je možnosť zakúpenia garážového alebo vonkajšieho státia.

Širšie okolie polyfunkčného bytového komplexu je plné možností na kultúrne vyžitie, aktívny relax, či šport, najmä na turistiku, cykloturistiku, príjemné prechádzky s rodinou po Zámockom parku v Stupave, či bezstarostné nakupovanie v neďalekom nákupnom centre Bory Mall. Výhodou lokality je samotný diaľničný privádzač do Bratislavy, ktorý výrazne skráti cestu do hlavného mesta len na 15 minút.

Do Vašej pozornosti z našej ponuky vyberáme dvojizbový byt na druhom nadzemnom podlaží, s celkovou plochou 49,59 m2, z čoho plocha balkóna predstavuje 3,66 m2 a to všetko za cenu 87.120,- €.

Na Vaše otázky Vám radi odpovieme v našej realitnej kancelárii na Hlavnej 32 v Stupave, mailom, alebo telefonicky na čísle: 0907153422, 0948269484 a 0915735406.
Mám záujem o nehnutelnosť 332 - Predaj nových bytov v Stupave


Povinné položky *.
Obrázok s kontrolným textom