Licencovaný NARKS maklér

Predaj príjemného 3-izbového rodinného domu v Marianke

185.000,- €
Marianka
Domy
70 m2
501 m2
3 izbový
nie
nie
áno 14m2
10 ročný

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom (10 r.) vo veľmi lukratívnej a pokojnej časti Marianky. Dom so zastavanou plochou 70 m2 je osadený na pozemku s celkovou výmerou 501 m2.

Dispozícia domu:
Prízemie - zádverie, chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa vybavená novou kuchynskou linkou so zabudovanými elektrospotrebičmi, schodisko, obývacia miestnosť so vstupom na terasu (14m2) a schodiskom do záhrady, pod ktorou je vybudovaná hobby miestnosť.
Podkrovie - chodba, dve izby a šatník

Dom je napojený na elektrinu, vodu a odkanalizovaný do žumpy.

Prevedenie domu:
Dom je zateplený, obvodové múry Porfix, strešná krytina Bramac, drevené eurookná, dvere, v izbách plávajúce podlahy, v kuchyni, kúpeľni a na chodbe je dlažba, schodisko a chodba v podkroví domu sú pokryté kobercom.

Lokalita
Dom je situovaný v krásnom prostredí s nádherným výhľadom do okolitej prírody, s možnosťou vychádzok, vhodných najmä pre rodinky s malými deťmi alebo taktiež pre obľúbencov turistiky, cyklistiky či rôznych iných športových aktivít. Obec disponuje vlastným centrom s obchodíkmi, reštauráciou, poštou, materskou a základnou školou, ktoré je vzdialené len pár minút chôdze od domu. Veľmi dobrá je taktiež dopravná dostupnosť, len 15 minút cesty autom do centra Bratislavy. Pravidelne sem premávajú spoje MHD a SAD.
Mám záujem o nehnutelnosť 348 - Predaj príjemného 3-izbového rodinného domu v Marianke


Povinné položky *.
Obrázok s kontrolným textom